O nas

W jakiś szary, pochmurny, jesienny dzień postanowiliśmy połączyć pracę i zainteresowania z biletem w jedną stronę do Tajlandii. Zrezygnowaliśmy z ciepłego, stacjonarnego etatu, spakowaliśmy plecaki i na początku kwietnia 2013r. ruszyliśmy w drogę. I tak zaczęła się nasza podróżnicza przygoda…

Do tej pory odwiedziliśmy Tajlandię, Malezję, Indonezję, Singapur, Sri Lankę, Kambodżę i Filipiny. Przez prawie dwa lata mieszkaliśmy i pracowaliśmy na wyspie Koh Phangan w Tajlandii. Jeśli masz pytania dotyczące życia na tej pięknej wyspie lub innych podróżniczych kwestii – napisz do nas! Z chęcią Cię poznamy!

Aktualnie pracujemy zdalnie w polskich firmach i łączymy pracę z podróżowaniem – kilka miesięcy w roku jesteśmy w drodze, najchętniej w okresie jesienno – zimowym. Uciekamy przed zimą! Za to wiosna i lato… Najpiękniej w domu!

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca i spontaniczność w podróży – nigdy nie wiadomo, co nas spotka i kogo spotkamy na swojej drodze. Pracujemy na bezcenne wspomnienia, które gromadzimy i gromadzić chcemy jeszcze więcej. Podróżujemy tanio. Spełniamy marzenia. Cieszymy się jak małe dzieci z każdego, nawet najmniejszego, spełnionego i konsekwentnie dążymy do spełnienia tych jeszcze niespełnionych.

Media o nas:

  1. Ucieczka do wolności w Onet.pl
  2. Życie jak w Madr…. w Tajlandii. Kupili bilety w jedną stronę i zamieszkali na azjatyckiej wyspie. „Jest idealnie” – w Na Temat
  3. Wywiad TokePolskie Radio Czwórka
  4. Rzucił wszystko i wyjechał startupować z Tajlandii: zaczęliśmy od kupna biletów w jedną stronęWebmastash

Odwiedź nas:
Facebook (https://www.facebook.com/Tokepl)
Instagram (https://www.instagram.com/toke.pl/)
Twitter (https://twitter.com/Tokepl)